Қалың киімді ұнатады шешіндірсен жылатады күннен көзін алмайды мойны бірақ талмайдыПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ОТВЕТИТЬ НА ЭТИ 2 ЗАГАДКИ ОЧЕНЬ НУЖНО НА ЗАВТРА В ШКОЛУ МНЕ ИХ ЕЩЁ УЧИТЬ НУЖНО ПЖ ПЖ ПЖ

Қалың киімді ұнатады шешіндірсен жылатады  күннен көзін алмайды мойны бірақ талмайды ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ОТВЕТИТЬ НА ЭТИ 2 ЗАГАДКИ ОЧЕНЬ НУЖНО НА ЗАВТРА В ШКОЛУ МНЕ ИХ ЕЩЁ УЧИТЬ НУЖНО ПЖ ПЖ ПЖ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
қалың киімді ұнатады шешіндірсен жылатады  ответ:жуа күннен көзін алмайды мойны бірақ талмайды ответ:күнбағыс
Гость
1. сарымсақ 2. Күнбағыс