Ана тілім - Бала ша?ым, ?ркенім, Ана тілім - Болаша?ым, ерте?ім. Ана тілім - Сайын далам, жер-к?гім, Ана тілім - Арман-ойым, ?рнегім, Ана тілім - Шы?, ас?арым, ?р к?гім. Ана тілім - Жыр-дастаным, ертегім, Ана тілім - ?йім алып,...

Ана тілім - Бала ша?ым, ?ркенім, Ана тілім - Болаша?ым, ерте?ім. Ана тілім - Сайын далам, жер-к?гім, Ана тілім - Арман-ойым, ?рнегім, Ана тілім - Шы?, ас?арым, ?р к?гім. Ана тілім - Жыр-дастаным, ертегім, Ана тілім - ?йім алып, еркемін. Ана тілмен Халы? к?йін шертемін. Ана тілім - П?к сезімді жан сырым, Ана тілім - Лебіз демі бал-шырын. Ана тілмен Н?рланады ма?, ?ырым. Ана тілмен Жырланады бар жырым. * * * Ана тілді білмесем, Шат-шадыман к?лмес ем. Жер бетінде сайра?дап, ?аза? болып ж?рмес ем. помогите пожалуйста вместо вопросов нужно вставить казахские буквы пжс)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ғ.ө.ғ.ң.ө.ө.ң.қ.?.ө.?.ұ.ң.қ.ү.ң.?.?.ү