Аналіз вірша "коли усе в тумані життевому"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: відображення сили мистецтва. Ідея:М. Рильський віддає хвалу мистецтву як вічній цінності. Жанр вірша: сонет Художн.засоби:  1. Епітети: небесний перелив, найясніший квіт 2. Звертання :В тобі, мистецтво 3.Анафора, повтори:В тобі, мистецтво 4.Метафора:І ти між квітів найясніший квіт 5.Гіпербола:В тобі, мистецтво, — у малій картині.                         Що більша над увесь безмежний світ!. 6.Алегорія:в тумані життєвому.
Гость
аналіз вірша "коли усе в тумані життевому" Тема: показ безсмертя і сили мистецтва у боротьбі з життєвими негараздами.  Ідея: Вічне тільки мистецтво Жанр: сонет Художн.засоби:  1. Епітети: небесний перелив, найясніший квіт 2. Звертання (В тобі, мистецтво, ...)  Ну мабуть і все, більше я не знаю)