Аналіз вірша! Знаю — медом сонця, ой Ладо,В твоїм древнім тілі — весна.О моя степова Елладо,Ти й тепер антично ясна.А між нами простір — гураганом.Хоч вдихнуть, хоч узріть тебе де б…Половецьким хижацьким ханомПолонив тебе синій...

Аналіз вірша!  Знаю — медом сонця, ой Ладо, В твоїм древнім тілі — весна. О моя степова Елладо, Ти й тепер антично ясна. А між нами простір — гураганом. Хоч вдихнуть, хоч узріть тебе де б… Половецьким хижацьким ханом Полонив тебе синій степ. Десь там квітнеш вишневим цвітом, Десь зітхаєш в веснянім часу, А мені ти — блакитним містом В золотім полудневім меду. А мені ти — фата-моргана На пісках емігрантських Сахар — Ти, красо землі несказанна, Нам немудрим — даремний дар!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Римування перехресне. Рима мішана (і чоловіча і жіноча). Розмір: скоріш за все, трьохстопний анапест. Ідея: возвеличення непорушної життєдайної краси України, що пройшла через нескінченні спроби пригнітити її, туга за нею. Тема: зв'язок України з античним світом, підтекст, що зображує наддніпрянське походження деяких грецьких богів.