Аналіз віршів Є.Маланюк "Сучасники" (2 частини) і "Шевченко"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Сучасники" Рік написання — 1923 і 1924 Літературний рід: лірика Жанр: диптих Вид лірики: громадянська Провідний мотив: захоплення лірикою М.Рильського(перша частина) і захоплення раннім П.Тичиною й розчарування його пізнішими творами – «гаслами дня» Віршовий розмір: ямб (М.Рильському), анапест (П.Тичині). Римування: перехресне. "Шевченко" не читала, сорь..