Аналіз віршів Олександрія, Микола Зеров.                      Запахла осінь в,ялим тютюном. М. Рильський                       Молюсь і вірю                        Яблука доспілі                       Коли усе в тумані життєєвому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чесно кажучі, деякі з цих віршів навіть не читала, але ті, що пам'ятаю, зараз проаналізую  "Запахла осінь в'ялим тютюном. " Тема: Стан природи восени - старіння людини Ідея: Треба насолоджуватися життям, поки є така можливість Художн. засоби: 1. Епітети:   в'ялий тютюн  2. Риторичні питання 3. Уособлення: дні медово спіють    "Яблука доспілі"  Тема: Показ любові, яка має закінчитися(розтавання)  Ідея: Вміє розтаватись той, хто вмів любить  Художн. засоби:  1. Епітети: яблука червоні 2. Звертання    "Коли усе в тумані життєєвому" Тема: Показ безсмертя і сили мистецтва у боротьбі з життєвими негараздами Ідея: Вічне тільки мистецтво Жанр: Сонет Художн.засоби: 1. Епітети: небесний перелив, найясніший квіт