Аналіз віршів Олександрія, Микола Зеров. Запахла осінь в,ялим тютюном. М. Рильський Молюсь і вірю Яблука доспілі Коли усе в тумані життєєвому
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чесно кажучі, деякі з цих віршів навіть не читала, але ті, що пам'ятаю, зараз проаналізую "Запахла осінь в'ялим тютюном. " Тема: Стан природи восени - старіння людини Ідея: Треба насолоджуватися життям, поки є така можливість Художн. засоби: 1. Епітети: в'ялий тютюн 2. Риторичні питання 3. Уособлення: дні медово спіють "Яблука доспілі" Тема: Показ любові, яка має закінчитися(розтавання) Ідея: Вміє розтаватись той, хто вмів любить Художн. засоби: 1. Епітети: яблука червоні 2. Звертання "Коли усе в тумані життєєвому" Тема: Показ безсмертя і сили мистецтва у боротьбі з життєвими негараздами Ідея: Вічне тільки мистецтво Жанр: Сонет Художн.засоби: 1. Епітети: небесний перелив, найясніший квіт