Аналіз віршу Лесі Українки "квіток, квіток, як можна більше квітів"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: зображення справжнього кохання поетеси, яке на все життя закарбувалося в її серці. Ідея: лірична героїня здатна своїм коханням воскресити померлого, даючи йому більше квітів "Ніж та ворожая весна, Весна та люта, що тебе забрала". Жанр: інтимна лірика Художні засоби: епітети(скупа весна, скупого краю, мертвими квітами, страшних містерій і т.д.); порівняння(будеш ти сіяти, як промінь сонця)