Английские слова русскими буквами I'm playing a game,I'm driving a car.you are!you are!I'm making a sandcastle,I'm watching TV.with me?with me? I'm painting a picture,it's upside down!what is it?it's the face of a clown!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm playing a game, I'm driving a car. you are! you are! I'm making a sandcastle, I'm watching TV. with me?with me?  I'm painting a picture, it's upside down! what is it? it's the face of a clown! aɪm ˈpleɪɪŋ ə geɪm,  aɪm ˈdraɪvɪŋ ə kɑː.  juː ɑː! juː ɑː!  aɪm ˈmeɪkɪŋ ə ˈsændˌkɑːsl,  aɪm ˈwɒʧɪŋ ˌtiːˈviː.  wɪð miː?wɪð miː?  aɪm ˈpeɪntɪŋ ə ˈpɪkʧə,  ɪts ˈʌpsaɪd daʊn!  wɒt ɪz ɪt?  ɪts ðə feɪs ɒv ə klaʊn!