Английский язык 4 класс кузовлев. Часть 4 урок 5 номер 2. What do YOU think of primary and secondary schools? 4) I'm scared that. I won't be good at.... lessons. homework in... tests in.... I won't have time for..... I won't ha...

Английский язык 4 класс кузовлев. Часть 4 урок 5 номер 2. What do YOU think of primary and secondary schools? 4) I'm scared that. I won't be good at.... lessons. homework in... tests in.... I won't have time for..... I won't have time to..... Нужно дописать. Заранее спасибо.
Гость
У меня нету такой книги ты вопрос напиши