Антропос з грецької означає - людина. потрібні терміни , до складу яких входить це слово. Що означають ці терміни?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Антропогенез - биологическая эволюция, благодаря которой появился Человек Разумный. Антропосоцгинез - процесс формирования личности в социуме. Антропософия - религиозно-мистическое учение. Антропогенез - біологічна еволюція, завдяки якій з'явився Людина Розумна. Антропосоцгінез - процес формування особистості в соціумі.
Антропософія - релігійно-містичне вчення.