Анықтауыш толықтауыш пысықтауышы бар 3сөйлем.

Гость
kld gjlłslj dłljgsldsl lg j oljsd ąljgłdlgjłsd dłgjdljgłs dłgldjslłgłsdlgs dłlgjs dlgjdsłd gsłdl gsldg słdljgłsdlg słldjglsłdlgj łsdljgłs dłgljdlsłsd głslkdjgdlsłd łglsjdglsłd łgs dłglsjdlłgs łdlgsjłd łllllf łsldk łlgjsłdgljsłdgjsdgsłdgjsłdjgkfjsdlgoysrogsaerogteoasgoseagosergsoergbsoerghdofghoesrgvbldfnylnkbaedrałfiapdwiufhgvakjbpieruwgnvlłhasegvbłserugvaelnoeirngier