А)Один из доданкив збильшили на 19.Як требазминити 2 доданнок,щоб сума не зминилася Б)видение зменшили на 47.Як треба зминити зменшуване щоб ризниця не зминилася В)Зменшуване збильшили на 26.Як треба зминити видьемник щоб ризн...
А)Один из доданкив збильшили на 19.Як требазминити 2 доданнок,щоб сума не зминилася
Б)видение зменшили на 47.Як треба зминити зменшуване щоб ризниця не зминилася
В)Зменшуване збильшили на 26.Як треба зминити видьемник щоб ризниця не зминилася
Ответ(ы) на вопрос:
А)треба 2 доданок зменшити на 19.
Б)треба збільшити зменшуване на 47.
В)треба відьємник зменшити на 26.