Апостроф Постав, де потрібно, апостроф. валерянка буряк підгіря рюкзак карєр зоряний пірйночка вечеряти повязка пятірочка свято репяшок оловяний морквяний привязаний медвяний прислівя wdz[ девятка торфяний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
валер'янка буряк підгір'я рюкзак кар'єр зоряний пір'їночка вечеряти пов'язка п'ятірочка свято реп'яшок олов'яний морквяний прив'язаний медвяний прислів'я дев'ятка торф'яний