Are you busy every day1) Here is my day: I get up .....First, Iare you busy every day 1) Here is my day: I get up ..... First, I ... Then ..... After that .......... At school I ............ After school ........... In the even...

Are you busy every day1) Here is my day: I get up .....First, Iare you busy every day 1) Here is my day: I get up ..... First, I ... Then ..... After that .......... At school I ............ After school ........... In the evening .......... My bedtime is ............. Вставьте в этих точка пропущенные слова пожалуйста очень надо сделаете решение поставлю лучшим)))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) I get up at 7 o'clock; 2) First, i go to eat porridge; 3) Then i go to clean my teeth; 4) After that i dress and go to school; 5) At school i open the exercise book and starting learning. 6) After school i go to the home; 7) In evening i does homework; 8) My bedtime is was very beautiful and bright.