Астанада Ақорда, Президент мәдениет орталығы, Президент мұражайы бар . Мұражай 2005 жылы ашылды. Мұражайда ,, Рәміздер залы,, ,,Атамекен,, залы бар . Мұражайда Президенттің сыйлықтары, суреттері, жеке заттары бар. Мұражай өте ү...

Астанада Ақорда, Президент мәдениет орталығы, Президент мұражайы бар . Мұражай 2005 жылы ашылды. Мұражайда ,, Рәміздер залы,, ,,Атамекен,, залы бар . Мұражайда Президенттің сыйлықтары, суреттері, жеке заттары бар. Мұражай өте үлкен және әдемі. ПЕРЕВИДИТЕ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ СРОЧНО ПАЖАЛУЙСТА ПРОШУ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в Астане в Акорде,центр культуры Президента,есть музей Президента,музей открылся 2005 года,в музее есть зал символов и зал отечества. В музее лежать особые вещи президента подарки картины.Музей очень большой и красивый.