Athletic caring close cruel friendly indepentden international loving main rude serious sociable talkative traditional typical understanding раз?

Athletic caring close cruel friendly indepentden international loving main rude serious sociable talkative traditional typical understanding раз??ить слова на 3 группы положительные,отрицательные,нейтральные
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Положительные: caring, friendly, loving отрицательные: cruel, rude нейтральные: a thletic, close, international, main, indepentdent