Автомобіль проїхав 480 км за 6 год. За скільки годин пдолає цю відстань мотоцикл, якщо його швидкість становить три четвертих швидкості автомобіля?                                              Умоляю, помогите!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
480:6-80 км/год швидкість автомобіля   80:4*3=60 км/год  швидкість мотоцикла   60*6=360 км-проїде мотоцикл