Қазақ баласын үлкенді сыйлайға кішкентайынан үйретедіраскройте тему плииииииииизпоставлю лучшый ответ

Қазақ баласын үлкенді сыйлайға кішкентайынан үйретеді раскройте тему плиииииииииз поставлю лучшый ответ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Тек кана казак емес баска улт өкілі де өз баласын сыйластыкка адептілікке  уйретеді . Олардын ішінде казактарда бар.Ал казак, баласын канаттыга кактырмай осіреди.Себебі олар баласынын сол оз енбектерін актасын деген ниетте.