Қазақ халқынын ауыз адебиеті улгілерінен бірінғай дыбыстан басталатын өлен-жырлардан узінді келтіріндерпомогите плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз ...

Қазақ халқынын ауыз адебиеті улгілерінен бірінғай дыбыстан басталатын өлен-жырлардан узінді келтіріндер помогите плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз плиз если поможешь начислица 15 баллов,человек который дает помощ другим по учебе поподает в рай без очереди
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атаңнан бҚаҚазтуған жыраудың Қазтуған жыраудың Алаңда алаң алаң жұрт өлеңін қарашы сонда көп