Багато корисних копалин, які мають значення для хімічної промисловості , сформувалися з залишків живих організмів чи у результаті їхньої життэдіяльності. Укажіть варіант, де правильно вказано пару "організм" - "корисна копалина...

Багато корисних копалин, які мають значення для хімічної промисловості , сформувалися з залишків живих організмів чи у результаті їхньої життэдіяльності. Укажіть варіант, де правильно вказано пару "організм" - "корисна копалина". Риби-кварцовий пісок. Діатомові водорості- крейда. Давні рослини-кам'яне вугілля. Бурі водорості-бурштин. Трави й чагарники- глина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по моїму це риби - кварцовий пісок і трави та чагарники - глина