Батарея з трьох гальванічних елементів з ЕРС 1,5 В і внутрішнім опором 0,5 Ом кожний замкнена на два паралельно з'єднані опори 4 Ом і 12 Ом. Визначие напругу на з'єднанні тасилу струму в опорах. С новым годом вас!
Батарея з трьох гальванічних елементів з ЕРС 1,5 В і внутрішнім опором 0,5 Ом кожний замкнена на два паралельно з'єднані опори 4 Ом і 12 Ом. Визначие напругу на з'єднанні тасилу струму в опорах.
С новым годом вас!