Батькови 39 рокив а синови 14 скилькы рокив дочци якщо через 16 рокив синови та дочци разом будэ стилькы ж рокив скилькы батькови

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай дочці х років,то ді через 16 років їй буде 16+х, братові 14+16, а батькові 39+16 16+х+14+16=39+16 х=9 (років) дочці
Гость
Неправильная задача потому что через 16 лет сину будет 30 а дочере логически 9.Но от девети отнять шестнадцать нельзя.Следуя такому розкладу дочь не родилась пока.