Баяндаймын, баяндамакпын, баяндармын деген создерди жекеше, копше турде жиктендер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жекеше: 1) Мен баяндаймын 2)Сен баяндайсың Сіз баяндайсыз 3) Ол баяндайды. Көпше: 1) Біз баяндаймыз 2) Сендер баяндайсыңдар Сіздер баяндайсыздар 3) Олар баяндайды. Жекеше: 1) Мен баяндамақпын 2) Сен баяндамақсың Сіз баяндамақсыз 3) Ол баяндамақ. Көпше: 1) Біз баяндамақпыз 2) Сендер баяндамақсыңдар Сіздер баяндамақсыздар 3) Олар баяндамақ. Жекеше: 1)Мен баяндармын 2)Сен баяндарсың Сіз баяндарсыз 3)Ол баяндар Көпше: 1)Біз баяндармыз 2)Сендер баяндарсыңдар Сіздер баяндарсыздар 3)Олар баяндар.