"Бажання"   Михайль Семенко   ідейно-художній аналізЧому  не  можна  перевернути  світ?  Щоб  поставити  все  догори  ногами?  Це  було  б  краще.  По-своєму  перетворити.  А  то  тільки  ходиш,  розводячи  руками.  Але  хт...

"Бажання"   Михайль Семенко   ідейно-художній аналіз Чому  не  можна  перевернути  світ?   Щоб  поставити  все  догори  ногами?   Це  було  б  краще.  По-своєму  перетворити.   А  то  тільки  ходиш,  розводячи  руками.   Але  хто  мені  заперечить  перевернути  світ?   Місяця  стягн'уть  і  дати  березової  каші,   Зорі  віддати  дітям  —  хай  граються,   Барви,  що  кричать  весняно,  —  служниці  Маші.   Хай  би  одягла  на  себе  всі  оті  розкоші!   Тоді  б,  певно,  Петька  покохав  її,    скільки  було  сили.   А  то  ходиш  цим  балаганом,  що  звуть  —  природа,   Й  молиш:  о,  хоч  би  вже  тебе  чорти  вхопили!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Анализ стиха, самой нужно было написать, вот то, что нашла