Before, After перевести предложения в past perfect. 1)He worked as a sales assistant. He got a new job a car salesmen. 2)Ann and David were engaged for five months. They got married. 3)Mr. Harries was sick for many weeks. He...

Before, After перевести предложения в past perfect. 1)He worked as a sales assistant. He got a new job a car salesmen. 2)Ann and David were engaged for five months. They got married. 3)Mr. Harries was sick for many weeks. He went to hospital.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) он работал в качестве ассистента по продажам. он получил новую работу - продавец машин. 2) Энн и Давид занимались в течение пяти месяцев. они поженились. 3) мистер Харрис болел много недель. он отправился в больницу.