Беларуская мова в тексте нужно обазначить начало.основное.концовку шмат звяроу и птушак умеюць прадказваць надворе. Будце уважливы,умейце назираць за жывёлами.И вы даведаецеся шмат цикавага и незвычайнага. ...

Беларуская мова в тексте нужно обазначить начало.основное.концовку шмат звяроу и птушак умеюць прадказваць надворе. Будце уважливы,умейце назираць за жывёлами.И вы даведаецеся шмат цикавага и незвычайнага. Вось кацяня аб сця нукипцивострыць.Хутка будзе дождж.Мордачку хавае лапамизахинае марозныя дни надыходзяц.А раскинеца прывольна лапкамиугару цёплае и сухоенадворе будзе И каб палучыуся план
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Зверы прадказваюць надвор'е. 2.Умейце назираць. 3.Кацяня.