Берылген создерден магынасын карай сойлемдер курандар: Оте,тылын, онай, казак, уйр

Берылген создерден магынасын карай сойлемдер курандар: Оте,тылын, онай, казак, уйрену. Барап, ушын, мен, журмын, казак, курстарга, тылын, арнайы, уйрену. Жаксы, агылшын, мен, казак, былымын, орыс, тылдерын. Де, тыл, онер, бырнеше, былу. Мангергын, коптеген, келеды, мен, тылдерды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақ тілін үйрену өте оңай. Мен қазақ тілін үйрену үшін арнайы курстарға барып жүрмін. Мен ағылшын, қазақ, орыс тілдерін жақсы білемін. Мен көптеген тілдерді меңгергім келеді.