Бет-бетімен,ауызба-ауыз,түп-түгел,қайта-қайта,күннен-күнге,бірте-бірте,екеу-екеуден,жап-жақын,жап-жасыл,биік-биік,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
балалр бет-бетімен кетті аузба-ауыз сөйлесті түп-түгел қатысты қайта-қайта ойнады күнен-күнге өсті бірте -бірте сөйледі екеу-екеуден жүрді оның үйі жап-жақын шөп жап-жасыл биік-бйік үйлер