Бібліотека отримала 1400 книжок з казками, а книжок про пригоди - у 20 разів менше. 5   усіх книжок про пригоди розклали на полицях, по 25 книжок на кожну. скільки полиць _7зайняли книжками про пригоди?

Бібліотека отримала 1400 книжок з казками, а книжок про пригоди - у 20 разів менше.  5   усіх книжок про пригоди розклали на полицях, по 25 книжок на кожну. скільки полиць  _ 7 зайняли книжками про пригоди?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1400:20=70 книжок про пригоди отримала бібліотека 2)70:7*5=50 книжок розклали по полицях 3)50:25=2 полиці  ===========================