SHE HAS GOT A LOT OF TOYS FOUR DOLLS,A DOLLS HOUSE,TWO TEDDY BEARS,THREE BALLS AND A BIKE.SHE LIKESTO DRAW AND PLAY WITH HER TOYS.ROSE IS A SMART GIRL.SHE LIKES TO ASK A LOT OF QUESTIONS.SHE ASKS MUM ,DAD ,AND ME A LOT OF QUEST...

SHE HAS GOT A LOT OF TOYS FOUR DOLLS,A DOLLS HOUSE,TWO TEDDY BEARS,THREE BALLS AND A BIKE.SHE LIKESTO DRAW AND PLAY WITH HER TOYS.ROSE IS A SMART GIRL.SHE LIKES TO ASK A LOT OF QUESTIONS.SHE ASKS MUM ,DAD ,AND ME A LOT OF QUESTIONS EVERI DAY.SHE ASKS HER QUESTIONS IN THE MORNING AND IN THE EVENING.ПРОЧИТАТЬ ЗАПИСАТЬ НА РУССКОМ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У нее много игрушек, 4 куклы, дом куклы, 2 плюшевых медведя, 3 мяча, велосипед. Она любит рисовать и играть со своими игрушками. Роза умная девочка. она любит задавать вопросы. Она задает вопросы маме, папе, и мне каждый день. Она задает вопросы утром и вечером. *** Транскрипция. Ши хэз гот э лот оф тойс: фор долс, э долс хаус, ту тэди бэар, фри болс энд э байк. Ши лайк драйв энд плей виз хэр тойс. Роуз ис э смарт гёрл. Ши лайк ту аск э лот оф кюэстионс. Ши аск мам, дед, энд ми э лот оф кюэстионс эври дэй. Ши аскс хёр кюэстионс ин зе монинг энд ин зе ивнинг.