Биг бен это не только башня с часами. Миллионы туристов приезжают в Лондон. Высокая башня с часами. Поэтому однажды ты можешь посетить Лондон. переведите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Big Ben is not only a clock tower. Millions of tourists come to London. The high clock tower. So one day you can visit London
Гость
Big Ben is not only a clock tower. Millions of tourists come to London. High clock tower. So you can one day visit London.