Білченя, їжачок, бджілкам, вовчика, лисеня, ведмедика. Підкажіть будь-ласка де в цих словах корінь та суфікс? Дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1). Білчення корінь: біл; суфікси: ч і ен; закінчення: я 2). Їжачок корінь:Їжа; суфікси: ч і ок; закінчення немає 3). Бджілкам корінь: бджіл; суфікс: к; закінчення: ам 4). Вовчика корінь: вов; суфікс: ч і ик; закінчення: а 5). Лисеня корінь: лис; суфікс: ен; закінчення: я 6). Ведмедика: корінь: ведмед; суфікс: ик; закінчення: а