Біліє сніг в лелечому гнізді і льоду вже намерзло півбадді. У повітрі з ранього ранку до пізнього вечора гули літаки. Неподалік радісно й велично літали журавлі над молодими травами. Долівка в зіллі запашному спочила, за стіл с...

Біліє сніг в лелечому гнізді і льоду вже намерзло півбадді. У повітрі з ранього ранку до пізнього вечора гули літаки. Неподалік радісно й велично літали журавлі над молодими травами. Долівка в зіллі запашному спочила, за стіл сім"я сідає. Ранок був чудовий. На безкрайному лазуровому небі-ні хмаринки. ВИБРАТИ 3 ПРИКМЕТНИКА ЗРОБИТИ МОРФОЛОГІЧНИЙ РОЗБІР ДУЖЕ ТРЕБА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В лелечому - початкова форма - лелечий,  відносний, однина, с.р., М.в., повна форма, означення. Чудовий - п.ф. - чудовий, якісний, тверда група , чудовіший; однина, ч.р., Н.в., повна форма, означення. На безкрайному - п.ф. - безкрайний, якійсний, тверда група, однина, середній рід, М.в., повна форма, означення