Білий і чорний лебеді летять один за одним з однаковою швидкістю, при чому, чорний відстає на 1м. Цей політ знімають за допомогою встановленої на штативі камери. На двох сусідніх кадрах у одному і тому ж місці виявилися різні л...

Білий і чорний лебеді летять один за одним з однаковою швидкістю, при чому, чорний відстає на 1м. Цей політ знімають за допомогою встановленої на штативі камери. На двох сусідніх кадрах у одному і тому ж місці виявилися різні лебеді. Яка швидкість польоту, якщо щосекунди кінокамера робить 16 кадрів?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ничего, что по-русски?..))) Камера снимает 16 кадров в секунду. Соответственно, между двумя кадрами 1/16 секунды. Известно, что за это время черный пролетел 1 м и занял в видоискателе камеры место белого. Скорость полета, таким образом, v = S/t = 1(м) / 1/16(c) = 16(м/c) = 57,6(км/ч)
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы