Биология,даю 20 балов 1.гемофілія.......А)утворенння тромбів усередені судин. 2.лейкоцитоз.....Б)недокрів*я ,знижений вміст гемоглобіну 3.тромбофлебіт...В)збільшення лейкоцитів понад фізіологічну норму 4.анемія.......Г)нездатні...

Биология,даю 20 балов 1.гемофілія.......А)утворенння тромбів усередені судин. 2.лейкоцитоз.....Б)недокрів*я ,знижений вміст гемоглобіну 3.тромбофлебіт...В)збільшення лейкоцитів понад фізіологічну норму 4.анемія.......Г)нездатність крові зо зсідання Д)зменьшення кількості лейкоцитів відносно фізіологічної
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Следует разместить следующим образом:  1-Г; 2-В;3-А; 4-Б