Бир кооператив оз жеринен 1500 ц, ал екинши кооператив одан 20 га кем жерден 1600 ц бидай жинады. Екинши кооператив бириншисине Караганда ар гектардан 5 ц коп бидай жинаган болса, онда биринши кооператив ар гектардан канша бида...

Бир кооператив оз жеринен 1500 ц, ал екинши кооператив одан 20 га кем жерден 1600 ц бидай жинады. Екинши кооператив бириншисине Караганда ар гектардан 5 ц коп бидай жинаган болса, онда биринши кооператив ар гектардан канша бидай жинады?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1500+20=1520 1600=520