БИР ТАНБАЛЫ БИРДЕЙ ЕКИ САННЫН КОСЫНДЫЛАРЫН ЖАЗ. АР КОСЫНДЫСЫМЕН БАЙЛАНЫСТЫ АЙЫРМАЛАР КУР. ОЛАРДЫН МАНДЕРИН ТАП.

Гость
коарпаоу юр боритам оклин ахалм джои    Помоему так  Поставь лойс пж