Бірінші жолдагы создерге жуан, екінші жолдагы создерге жінішке косымшалар жалгап оларды кошіріп жаз.онерпаз,устаз,жулдыз,шолпы,орак, зергер. киіз. куміс.шегіртке.білезік

Бірінші жолдагы создерге жуан, екінші жолдагы создерге жінішке косымшалар жалгап оларды кошіріп жаз. онерпаз,устаз,жулдыз,шолпы,орак, зергер. киіз. куміс.шегіртке.білезік
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Онерпаздар, ұстазға жұлдызша шолпылар оракка Зергерлер киізге күміспен шегірткелер білезіктен