БІЗДІҢ аула үлкен.Аулада балалар ойнайды.Менде доп бар.Мен футбол ойнаймын.Қанатта асықтар бар.Қанат асық ойнайды.Әлібекте велосипед бар.Әлібек велосипед тебеді.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наш ауыл/деревня/ большой.В ауле /деревне /дети играют.У меня есть мяч.Я играю в футбол.У Каната есть асыки.Канат играет в  асыки.У  Алибека есть велосипед.Алибек кактается на велосипеде.