Бізнесмен Стецько поїхав на ділову зустріч. Перші 280 км шляху він проїхав спокійно, роздивляючись краєвиди за вікном. Однак, помітивши, що може спізнитися, збільшив швидкість на 10 км/год і через 480 км вчасно прибув на зустрі...

Бізнесмен Стецько поїхав на ділову зустріч. Перші 280 км шляху він проїхав спокійно, роздивляючись краєвиди за вікном. Однак, помітивши, що може спізнитися, збільшив швидкість на 10 км/год і через 480 км вчасно прибув на зустріч, витративши на весь шлях 10 год. Визначте, якою була швидкість руху автомобіля (у км/год), коли бізнесмен Стецько милувався краєвидами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
эххх,пипец самому подумать муже никак а если инета не будет?