Блакитноокий чоловік одружився з кароокою жінкою,і в них народилося двоє дітей:одна дитина з карими,а друга з блакитними очима.Визначте генотипи всіх членів родини,якщо відомо,що ген кароокості є домінантним,а ген блакитного ко...

Блакитноокий чоловік одружився з кароокою жінкою,і в них народилося двоє дітей:одна дитина з карими,а друга з блакитними очима.Визначте генотипи всіх членів родини,якщо відомо,що ген кароокості є домінантним,а ген блакитного кольору очей -рецесивним.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кар. АА,Аа гол. аа Р: аа  х Аа G: а;  А,а F: Аа(кар) аа(гол)