Болымды жене болымсыз етістікті мысал арқылы тусіндіріңіз. Помогите ребят прошу перевести и пример написать помогите пожалуйста!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перевод:с помощью примеров объясните что такое болымды и болымсыз етістік
Болымсыз етітстік іс әрекетің жүзегеасқанын білдіреді Мысалы:алды жаздыр өшірді
Болымды етістік іс әрекетің болмауын жүзеге аспауын білдіреді Мысалы өшірген жоқ