Брати-Брати, Сорока-Сорока,Березі-березі,місяць-місяць. поставити у них наголоси допоможить

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Брати( наголос на А) Брати (наголос на И) Сорока(наголос на 2-ю О) Сорока(наголос на А)
Гость
Брати-на букву и(імен.)-брати на букву а (дієслово;   сорока на букву о другу (імен.)- сорока на букву а (числівник);березі на букву і (імен.) -березі буква е перша (імен.); місяць немає (імен.)