Брусок масою 2 кг за допопогою динамометра рівномірно тягнуть уздовж стола.Чому дорівнює видовження пружини,якщо коефіціент тертя між брусом і столом становить 0.25, а жорстокість пружини динамометра дорівнює 40 н:мНАЗРИН Я ВЕР...

Брусок масою 2 кг за допопогою динамометра рівномірно тягнуть уздовж стола.Чому дорівнює видовження пружини,якщо коефіціент тертя між брусом і столом становить 0.25, а жорстокість пружини динамометра дорівнює 40 н:м НАЗРИН Я ВЕРЮ В ТЕБЯ!!ДАВАЙ!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
m=2 кг   μ=0,25    k=40 Н/м   х=?Fтр=Fупр       μ*m*g=k*x      x=μ*m*g/k=0.25*2*10/40=0.125 м   (12,5 см)================