Брусок масою 300г. рівномірно рухають по столу за допомогою пружини жорсткістю 100H/м. На скільки розтягнеться пружина, якщо коефіціент тертя між бруском і столом 0,4?
Брусок масою 300г. рівномірно рухають по столу за допомогою пружини жорсткістю 100H/м. На скільки розтягнеться пружина, якщо коефіціент тертя між бруском і столом 0,4?
Ответ(ы) на вопрос:
m=300г=0,3 кг, k=100H/м, μ=0,4. Δx-? Брусок рухається рівномірно по горизонтальному столу, тому Fпр. = Fтр.
Fпр. = kΔx, Fтр= μmg.
kΔx= μmg. Δx =μmg/k.
Δx = 0,4*0,3*10/100 = 0,012 м=1,2 см
Не нашли ответ?
Похожие вопросы