Будь даска дуже треба твір мініатюра з укр літ за темою "краса вірності в коханні " за повістю М.Коцюбинського дорогою ціною

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вона полягає у тому що Соломія так кохала Остапа що готовабула заради нього на все.Вона пішла за ним коли той подався втікати, образіла волосся щоб їх не знайшли.Кохання Соломії до Остапа було безмежним.