Будь ласка!!!, даю 25 балів!Зробіть ідейно-художний аналіз вірша: У холодному небі

Будь ласка!!!, даю 25 балів!Зробіть ідейно-художний аналіз вірша: У холодному небі золотий човен із хмари на хмару, на хмару із хмари — і на місці... Я розкажу тобі таке, чого не зможе інший, бо таємницею володіємо я та ніч... Там, де три гори зійшлися, там, де три ріки злилися, там, де три шляхи зв'язалися, стоїть хатка. А в тій хатці за трьома замками, за трьома дверима, у якомусь із трьох кутків — золоті весла... А в холодному небі золотий човен із хмари на хмару, на хмару із хмари — і на місці... Ніч осіння довга — ходімо! Нас тепер двоє знає про весла — ходімо! ...У холодному небі золотий човен із хмари на хмару, на хмару із хмари — і на місці! Ходімо! Навіть якщо не дійдемо, — ходімо!