БУДЬ-ЛАСКА ДОМОПОМОЖІТЬ! ТЕСТИ ЗА ПОВІСТЮ "ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ" Завдання з вибором однієї правильної відповіді: 1. Яке прізвище головного героя твору: А Палійчук Б Гутенюк; В Степанчук Г Романюк 2. Іван був ….. дитиною в сі...

БУДЬ-ЛАСКА ДОМОПОМОЖІТЬ! ТЕСТИ ЗА ПОВІСТЮ "ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ" Завдання з вибором однієї правильної відповіді: 1. Яке прізвище головного героя твору: А Палійчук Б Гутенюк; В Степанчук Г Романюк 2. Іван був ….. дитиною в сім’ї: А сьомою Б десятою В дванадцятою Г дев’ятнадцятою 3. Чи вірив Іван у ворожіння, лісовиків, щезників, русалок…? А так Б вірив тільки у ворожок В ні Г не звертав на них уваги 4. Від кого хлопець почув пісню, що запала йому в душу? А від дядька Б від русалки В від щезника Г від лісовика 5. На якому інструменті грав Іван, коли пас корів? А на денцівці Б на флоярі В на барабані Г на сопілці 6. З ким ворогувала сім’я Івана? А Палійчуками Б Гутенюками В Степанчуками Г Романюками 7. Що було причиною ворожнечі між сім’ями? А Палійчуковий бик прибив овечку Гутенюків Б Гутенюковий бик прибив овечку Степанчуків В ніхто не знав звідки пішла ворожнеча Г діти побилися між собою 8. Чим за кінчилася бійка між ворогуючими сім’ями? А був смертельно поранений батько Івана Б Іванів батько убив свого ворога В сім’ї після п’ятнадцятирічної ворожнечі помирилися Г було дуже поранено малого Івана 9. Як Іван познайомився з Марічкою? А він ударив її в лице Б витягнув з-під воза В зустрів її на дорозі після бійки Г вона його перша вдарила 10. Що Марічка дала Іванку під час знайомства? А квіточку Б цукерку В хустинку Г шматок хліба 11. Кого Іван допомагав пасти своїй подрузі? А овець Б корів В гусей і курей Г кіз 12. Як Марічка називала Івана? А Івасик Б Іва В Іванчик Г Іван 13. Куди пішов Іван на заробіток? А до пана Б у полонину В чумакувати Г бурлакувати 14. Кого Іван називав “браччиком”? А Михайла Б Миколу В Ватага Г Юру 15. Як вівчарі називали ведмедя? А «великий» Б «сильний» В «здоровий» Г «злий» 16. «Маржинка» – це: А русалка Б худоба В ім’я Іванового пса Г лісова ягода 17. Як загинула Марічка? А піднявся вітер і зіштовхнув в прірву Б її закрутила вода і скинула з водоспаду В вона покінчила з життям самогубством, тому що сумувала за коханим Г на неї напав ведмідь 18. Де пропадав Іван після смерті Марічки? А пастушив на угорському боці Б перебував на каторзі через п’яну бійку В найнявся на роботу до сусідів Г блукав у лісах 19. З ким одружився Іван? А на Палагні Б на Парасці В на Катерині Г на Галині 20. З ким зраджувала Іванові його дружина? А Федором Б Юрою В Петром Г Степаном 21. Чому Іван почав битися з любчиком своєї дружини? А захищав честь свою і своєї сім’ї Б бо Іванів побратим вдарив того любчика в лице В бо зустрівся з ним у шинку Г бо був п’яний і не розумів,що робить 22. Яке створіння постало в образі Марічки перед Іваном? А Нявка Б Лісовик Г Русалка Д Щезник 23. Як загинув Іван? А впав у прірву Б втопився В його затягли русалки в річку Г заблукав у лісі 24. Що люди робили під час похоронів Івана? А танцювали, грали в ігри Б три дні поспіль оплакували його В відбули похорони так само, як це роблять у наш час Г ніхто не прийшов на похорони 2. Дати відповіді на питання. 1. З якою метою Марічка носила за поясом часник? 2. Як називається той, хто пильнує ватру? 3. Як називався пастух корів? 4. Звідки, за легендою, взявся дим? 5. Яке закінчення вислову: «Для праці будні, а свято для…»? 6. Хто був земним богом? 7. Чим займається Чугайстир? 8. Для чого клали на тіло мерця мідні гроші? 9. Що у похоронному обряді було незвичним? 11. Що з сумом сповіщало про смерть? 12. Чим була вічно заклопотана Палагна?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Писала по пам'яті, тому що могла =)  1. А Палійчук 2. Г 19 3. А так 4.   5. А денцівка - коли пас корів, а Б на флоярі любила Марічка як він грав 6. Б Гутенюками 7. В ніхто не знав звідки пішла ворожнеча 8. В сім’ї після п’ятнадцятирічної ворожнечі помирилися 9. Б витягнув з-під воза  10. Б цукерку 11. Б корів  12. Г Іван 13Б у полонину 14В Ватага 15А «великий» 16Б худоба  17Б її закрутила вода і скинула з водоспаду (втопилася) 18 19 А на Палагн 20 Б Юрою  21 22 А Нявка 23 А впав у прірву 24 А танцювали, грали в ігри