Будь ласка допомлжіть мені написати діалог майбутня професія?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт мамо Привіт Мені задали з української мови написати про мою провесію допоможеш мені? Ким ти хочеш стати ? Я хочу стати лікарем (наприклад) А Чому ти хочеш стати лікарем? Тому що лікар допомагає всім людям якщо в їх щось турбує Я думаю ти станеш хорошим лікарем Дякую мамо