Будь ласка допоможіть. 1.Похідними є всі слова в рядку: А. вітер,вітерець,вітрисько Б. ноутбук,вода,саджанець В. козачка,вишневий,читани(нема продовження слова,через те що не помістилось на фото) Г. осінь,камінний.планер 2.Суф...

Будь ласка допоможіть. 1.Похідними є всі слова в рядку: А. вітер,вітерець,вітрисько Б. ноутбук,вода,саджанець В. козачка,вишневий,читани(нема продовження слова,через те що не помістилось на фото) Г. осінь,камінний.планер 2.Суфіксальним способом утворено обидва слова в рядку: А.Безземельний,приміський Б.лісостеповий,маленький В. осінній,зелень Г. шахтарський,утретє 3 Іменники чорнозем,котигорошка,тихо-тихо утворено спсобом: А. префіксальним Б. суфіксальним В безафіксним Г складанням 4.Доберіть приклади до кожного способу словотворення. (одна пара слів є зайвою) 1.суфіксальний А. записати надзвичайний 2.префіксальний Б.подорожник,настільний 3.Префіксально- суфіксальний В.допис,переділ 4. безафіксний Г. спортбаза, біло-синій Д. крижина,віконний 5.З адопомогою сполучного голосного утворено складне слово: А. краєзнавство В. двохсотий Б. спорттовари Г. блок-схема 6.Букви ЧЧ на місті пропуску треба записати в обох іменниках рядка: А. Доне..ина, Хмельни...ина В.коза..ина, Оде..ина Б. Чернігв..ина,Німе..ина Г.Тернопіль..ина, Вінни..ина 7. Складіть і заповніть по 1 реченню зі словами військовий(прикметник),військовий (іменник) Гарно дякую.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-в. 2-б. 3-г. 4: 1-д,2-а, 3-б, 4-в. 5-а. 6-а. 7: 1) В Україні запровадили новий податок - військовий збір. 2) Військовий звернувся до селян з промовою.